Logo
269
Czerwona sukienka – jaką wybrać aby pasowała na różne okazje?
25 Lis 2020

Czerwona sukienka – jaką wybrać aby pasowała na różne okazje?

Post by admin

Czerwona sukienka to klasyczny element garderoby, który może być odpowiedni na różne okazje. Jeśli chcesz założyć czerwoną sukienkę, istnieje wiele opcji do wyboru, także tych odświętnych. Czerwień występuje w różnych odcieniach, więc wybierz taki, który będzie pasował do Twojej karnacji i włosów. Powinnaś także znaleźć krój sukienki, który schlebia twojemu typowi sylwetki i dodaje ci pewności siebie. Połącz sukienkę z dodatkami i makijażem, które dobrze komponują się z czerwienią.

Zdecyduj się na konkretny odcień czerwieni

Najpierw zidentyfikuj swój odcień skóry. Najbardziej odpowiedni odcień czerwieni zależy od odcienia skóry. Zanim założysz czerwoną sukienkę, zastanów się, czy masz ciepły, chłodny czy neutralny odcień skóry. Twoje żyły mogą dać wskazówkę co do odcienia skóry. Niebieskawe lub fioletowe żyłki wskazują na chłodną karnację. Bardziej zielone żyły wskazują na ciepły odcień skóry. Żyły, które nie mają jednego silnego koloru, wskazują na neutralny odcień skóry.
Pomyśl o tym, jak wyglądasz w srebrze lub złocie. Srebro najlepiej wygląda na ciepłych odcieniach skóry, a złoto najlepiej na chłodniejszych odcieniach skóry. W obu odcieniach neutralne odcienie skóry wyglądają dobrze.
Cieplejsze tony skóry mają również tendencję do łatwego opalania i nie skóra nie ulega poparzeniu słonecznemu tak szybko. Chłodniejsze odcienie natomiast są trudniejsze do opalenia i łatwo o poparzenie słoneczne.

Zatem jeśli masz cieplejszy odcień skóry, wybierz kolor czerwieni, który to uzupełni. Ogólnie rzecz biorąc, osoby o ciepłej karnacji powinny wybierać kolory zbliżone do naturalnych.
Poszukaj rzeczy takich jak głęboka czerwień lub czerwień koloru pomidora.
Sprawdzają się również czerwienie z domieszką innych kolorów, np. Fioletowo-czerwone lub pomarańczowo-czerwone.
Trzymaj się z dala od bardzo jasnych, biżuteryjnych odcieni, takich jak rubinowe czerwienie, jeśli masz ciepły odcień skóry.

Jeśli masz chłodniejszy odcień skóry, znajdź odcienie czerwieni działające lepiej z chłodnymi tonami cery. Biżuteryjne odcienie czerwieni, podobnie jak rubinowa czerwień, zapewniają super wyglądający chłodny odcień skóry. Możesz także wybrać jaśniejsze odcienie, takie jak różowa czerwień.
Znalezienie odpowiedniego kroju i stylu

Dobierz krój i styl

Ogólnie rzecz biorąc, czerwone sukienki są przycięte do kolan lub czasami nawet krótsze. Jednak nieco dłuższa lub krótsza czerwona sukienka może być odpowiednia w zależności od rozmiaru ciała. Jeśli jesteś wysoka lub masz kształt jabłka, wybierz dłuższą sukienkę. Będzie to bardziej pochlebne dla twojej sylwetki. Jeśli jesteś drobna, unikaj sukienek do łydek. Może obezwładnić twój typ ciała. Dekolt w szpic jest ogólnie pochlebny dla większości typów ciała, więc jeśli to możliwe, wybierz dekolt w szpic.

Bez względu na to, jaki masz rozmiar, najważniejsze jest, aby dowiedzieć się, co sprawia, że czujesz się niesamowicie. Najpierw poszukaj czegoś, co Cię zainspiruje. Następnie zwróć uwagę na to, które kroje dobrze Ci odpowiadają, i uważaj na to jak dana rzecz leży na twoim ciele i z jakiego materiału jest uszyta.

Wybierz wszechstronny styl, jeśli chcesz często nosić sukienkę. Jeśli szukasz czerwonej sukienki na każdą okazję, wybierz bardziej uniwersalny styl. Coś, co nie jest zbyt formalne lub swobodne, może pozwolić ci nosić czerwoną sukienkę w każdy dzień tygodnia
Sukienka do kolan z rękawami 3/4 i dekoltem w szpic sprawdzi się na większość okazji.
Unikaj wszystkiego, co jest zbyt ciasne lub krótkie, jeśli chcesz mieć sukienkę na każdą okazję. Szukaj luźniejszych, dłuższych czerwonych sukienek, wybierając uniwersalny styl.
Prosta sukienka pozwala również na dodanie wielu różnych akcesoriów, co pozwala na ich mieszanie i dopasowywanie w zależności od okazji.

0 Comments

Leave a Comment